To všechno dovedeme

Budete překvapeni, jak příjemné je jednat
s finančním poradcem. S námi jiného poradce nepotřebujete.

Pomůžeme vám v těchto službách

Finanční poradenství & Plánování

Pomůžeme vám splnit si vaše přání a cíle. Zkontrolujeme vaše stávající produkty a služby. Poskládáme vám chytré portfolio, abyste měli přesně to, co potřebujete. Pomůžeme vám zvládnou složité životní situace. Ochráníme vaše zdraví a majetek. Naučíme vás investovat a ukážeme vám cestu k finanční nezávislosti a bezstarostné penzi.

Pojištění

V každém věku a životní situaci obvykle potřebujeme různá pojištění. Ať jde o pojištění vozidla, majetku, života nebo cestování, podnikání, odpovědnosti. My za vás porovnáme celý trh a díky zkušenostem s řešením pojistných událostí vybereme ta nejoptimálnější pro vás. Při výběru se řídíme zásadou, abyste měli přesně to co potřebujete, a neplatili nic zbytečně.

Happy Senior

Také je pro vás lepší být v penzi s penězi než bez peněz? My vám pomůžeme maximalizovat důchod od státu. Pomocí chytré kombinace vhodných produktů vám zajistíme několik různých příjmů v penzi. Ušijeme vám rentiérské portfolio na míru, které z vás udělá Happy seniora.

Financování bydlení

Nájem nebo vlastní dům či byt? Ať si odpovíte jakkoliv, bydlet ve vlastním je bydlet ve vlastním. Našim klientům proto pomáháme s financováním vlastního bydlení. Vymyslíme způsob financování, porovnáme nabídky bank, vyjednáme ty nejlepší podmínky a provedeme vás celým procesem od začátku do konce. Pokud již nějaký úvěr platíte, zkontrolujeme jeho parametry a případně navrhneme řešení jak snížit náklady a získat úspory.

Financování vozidel

Škoda nebo BMW? Fiat nebo Mercedes? Tesla nebo VW? Rodinné, sportovní, k podnikání? Pro někoho jen dopravní prostředek, pro někoho sen. Pokud kupujete vozidlo, starosti s výběrem financování nechte na nás. Vy můžete jen s radostí hledat a vybírat. Spolupracujeme s dovozci vozidel, proto i s výběrem vozidla vám rádi pomůžeme.

Investice & Spoření

Naučíme vás spořit i investovat. Ukážeme vám jak nemít všechna vejce v jednom košíku. Díky rozložení rizika a kyblíkové metodě ochráníme vaše finance na cestě k vašim cílům. Pomůžeme vám ušít rentiérské nebo stipendijní portfolio na míru. Poradíme, jak získat maximum možných příspěvků od státu.

Likvidace & Poradna poškozeného

Pomůžeme vám ve složitých situacích. Chráníme vaše zájmy. Pomůžeme vám s řešením pojistných událostí, abyste získali na co máte nárok. Díky týmu spolupracujících právníků a znalců jsme schopni pro vás získat více peněz při dopravní nehodě nebo při pracovním úrazu.

Podnikatelé & Benefity

Kromě pojištění, které OSVČ a firmám kompletně spravujeme, vytváříme motivační zaměstnanecké programy podle velikosti a možností podnikatele. Dokážeme přesvědčit zaměstnavatele, aby svým zaměstnancům pomohl s penzí nebo ochránil jejich životní rizika a vydělal na tom.

Energetické poradenství

Poradíme vám s výběrem dodavatele elektřiny a plynu. Navrhneme vám FVE včetně výpočtů návratnosti. Zajistíme kompletní financování včetně vyřešení možných dotací. Podobně vám dokážeme vyřešit změnu zdroje vytápění a vybrat pro vás kvalitní tepelné čerpadlo nebo třeba jen vyčištění podlahové topení. Spolupracujeme s ověřenými profesionály.