Financování 100% ceny vozidla pro OSVČ

Klient Václav podniká jako OSVČ v zemědělství. Jeho přáním bylo pořídit si nové vozidlo BMW X5. Vybral si vozidlo v autosalonu BMW, kde zároveň dostal nabídku finančních služeb – úvěr na koupi vozidla a pojištění vozidla. Protože s klientem již delší dobu spolupracujeme, oslovil našeho poradce s žádostí o posouzení nabídky autosalonu a předložení konkurenčních nabídek financování a pojištění vozidla. Povedlo se nám vyjednat klientovi lepší podmínky a tak se po silnicích prohání další BMW v naší péči.

Poskytnuté služby

ProduktSpolečnostParametry
Úvěr na vozidloČSOB leasingÚspora oproti nabídce autosalonu 1.126 Kč měsíčně.
Možnost mimořádné splátky nebo úplného splacení úvěru bez poplatků (úroků z úvěru). Úvěr prakticky na 100% ceny vozidla, protože akontaci 20% ceny vozidla pokryl odpočet DPH 21%.
Pojištění vozidlaAllianz pojišťovnaKvalitnější rozsah pojištění než od autosalonu.
Pojištění vozidla v rozsahu povinné ručení, havarijní pojištění s pevnou spoluúčastí 5000 Kč, BEZ limitní skla, rozšířené asistenční služby.
Navíc úspora na pojistném 8.244 Kč za rok.

Pokud se chystáte kupovat vozidlo v autosalonu nebo autoservisu a dostanete nabídku financování a pojištění, nechte si nabídku prověřit kvalitním finančním poradcem. Přeci jen prodejci vozidel se specializují na prodej a servis vozidel. Finanční služby jsou pro ně pouze doplňkové. Ve většině případů od svého finančního poradce získáte kvalitnější nabídku pojištění a lepší nabídku financování.

Pomůžeme vám v těchto službách