771 225 225

Zavolejte po-pá 9:00 až 18:00

Happy senior anebdo předčasného důchodu jedině s vlastními penězi.

Paní Libuše K. se rozhodovala, zda odejít do předčasného, využít možnosti předdůchodu nebo vydržet až do termínu starobního důchodu. Vzhledem k tomu, že klientka pracovala jako zdravotní sestra, termín řádného starobního důchodu z fyzických a zdravotních důvodů nebylo možné dodržet.

Poskytnuté služby v průběhu spolupráce s klientkou před odchodem do penze

  • Vytvoření rentiérského portfolia složeného s charakterově různých finančních produktů
  • Důchodové životní pojištění 3RG od Kooperativa s garantovaným doživotním důchodem
  • Penzijní připojištění u Penzijní společnosti České spořitelny s příspěvkem zaměstnavatele
  • Conseq Active Invest – dynamické portfolio
  • Stavební spoření Buřinka

Poskytnuté služby těsně před odchodem do předčasného důchodu

  • Maximalizace důchodu od státu = služba Penzijní zpráva – kontrola dle IOLDP
  • Porovnání výhod a nevýhod předčasného trvale kráceného důchodu a předdůchodu
  • Návrh postupně vyplácené renty výběru finančních prostředků z jednotlivých finančních produktů dle požadavků klientky se zohledněním zdanění výnosů, příspěvků zaměstnavatele a

Protože klientka v průběhu aktivního života pochopila, že jí v penzi státní důchod stačit nebude, včas si nechala od poradce Froglet vytvořit rentiérské portfolio, které klientce kompenzovalo výpadek příjmu při odchodu do penze. Při porovnání předčasného trvale kráceného důchodu a předdůchodu si klientka vybrala předčasný trvale krácený důchod díky dřívějšímu nároku na pobírání důchodu od státu. Načasování odchodu do předčasného důchodu jsme spočítali tak, aby bylo krácení v rámci možností co nejmenší.

Pro zajištění kvalitní životní úrovně v důchodu není rozumné spoléhat na státní důchod. Proto nenechávejte řešení rezerv na poslední chvíli. Oslovte kvalitního finančního poradce. Ušije vám rentiérské portfolio na míru vašim potřebám, nárokům a možnostem. Vtip je v tom začít včas.

Zajímá vás jak pracujeme s klienty?

Ať už přesně víte, co chcete, nebo Vás jen zajímá, jak pracujeme s klienty, zavolejte nebo nám nechte na sebe kontakt. Poradíme, pomůžeme a pokud budete chtít, vybereme Vám odborníka,se kterým si budete rozumět.